A A A

O firmie

Początki naszej firmy sięgają pierwszych lat osiemdziesiątych. Zaczynaliśmy od zwykłej stolarni reagując na zapotrzebowania rynku. Dobry start umożliwiła nam produkcja ekologicznych kołysek. Zgromadzone środki wykorzystaliśmy na zakup nowych obiektów, które wyposażyliśmy w nowoczesne urządzenia produkcyjne.     W ten sposób, w radykalnie zmienionych warunkach pracy, rozpoczęliśmy na dużą skalę produkcję mebli mieszkaniowych i ogrodowych.

 

Znakomicie radzimy sobie tam, gdzie nie wystarcza seryjna, codzienna produkcja. Realizujemy dostarczane nam indywidualne, oryginalne projekty. Trzymamy się ściśle reguł ekologicznych. Staramy się żyć, pracować i produkować w zgodzie z prawami natury. To nasza dewiza.

 

W handlowej ofercie MEBLOKWENU nasi Klienci odnajdą możliwość zakupu nie tylko prostych zestawów kuchennych, ale również realizację nawet najbardziej wymyślnych projektów indywidualnych. Zajmujemy się produkcją ław, stołów i krzeseł. Wykonujemy: meble ogrodowe, dokonujemy kompleksowych remontów stylowych mieszkań.

Oferujemy własne projekty i ich wykonanie. Jako jedni z nielicznych w Polsce zajmujemy się układaniem trzcinowych strzech. Produkujemy i instalujemy trzcinowe okapy nad okna i drzwi. Wykonujemy, na indywidualne zamówienia, nietypowe schody do domków jednorodzinnych. Przyjmujemy do realizacji zamówienia na wystroje wnętrz restauracji i barów. Projektujemy i realizujemy zamówienia na wykonanie stoisk na targi i wystawy. Projektujemy i wykonujemy altanki ogrodowe.

 

Nie przetwarzamy używanych w produkcji materiałów. W naturze odnajdujemy nie tylko surowiec. Poszukujemy w niej naturalnych kształtów, naturalnej rzeźby i kompozycji. Tworzymy architektoniczne całości naturalnie wkomponowane w pierwotne środowisko. Do wytwarzania oferowanych wyrobów używamy wyłącznie surowców ekologicznych: drewno, trzcinę, kamień. Zachowujemy ich naturalne piękno, kształty i barwy.

 

Stoiska MEBLOKWENU, na wystawach i targach (m.in. Targi Poznańskie), budzą spontaniczny zachwyt. Na własną miarę, u schyłku wieku, na powrót odkrywamy bogactwa natury, jej estetykę i oferujemy je naszym Klientom.

Nasze osiągnięcia na targach